Screenshot 2021-03-12 at 09.19.11

Pomiar i optymalizacja sieci telekomunikacyjnych

Strzelnice specjalnego przeznaczenia

Strzelnice specjalnego przeznaczenia

Wyposażenie taktyczne

Wyposażenie taktyczne

Budowa obiektów specjalnego przeznaczenia

Budowa obiektów specjalnego przeznaczenia

Wiadomości

  • ACCUVER – podpisanie umowy współpracy – kwiecień 2020
    Czytaj więcej
  • Kompleksowe rozwiązania łącznościowe dla Wojsk Specjalnych RP – grudzień 2019
    Czytaj więcej
  • Centrum treningowe ABU DHABI – marzec 2018
    Czytaj więcej
Pozostałe wydarzenia

Kontakt

Milicon
ul. Leśna 6A
05-126 Wólka Radzymińska, Polska
tel.: +48 22 498 3970
fax: +48 22 250 2689

Strzelnice specjalne

Obecnie kładzie się coraz większy nacisk na szkolenia Wojska i Policji. Powoli zauważa się, że szkolenie musi być przeprowadzane w jak najbardziej realnych warunkach. W tym celu oferujemy rozwiązania pomagające operatorom na treningi strzeleckie zbliżone do realnych.

Jednym z głównych produktów jest tzw. killing house (strzelnica w postaci makiety domu). Oferowany przez nas produkt firmy Action Target zapewnia maksimum bezpieczeńśtwa oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Modułowość systemu pozwala na stworzenie killing hause’u dostosowanego do potrzeb klienta. Jednocześnie powoduje łatwość montażu co bardzo wydatnie skraca czas pracy (podstawowe projekty można zakońcyć w ciągu 1-2 miesięcy).

Nie jest to oczywiście jedyny produkt. Kolejnym z ciekawych rozwiązań jest kulochwyt TCT. Prosta technologia zastosowana w połączeniu z bardzo ciekawym kształtem kulochwytu jest obecnie uważana za jedyne “zielone” rozwiązanie na świecie. Przy zastosowaniu tego typu kulochwytu w strzelnicach wewnętrznych zwiększa się bezpieczeństwo użytkowników. Efekt ten jest uzyskiwany poprzez stworzenie podciśnienia przez system wentylacyjny TCT i skierowanie dymu prochu w kierunku kulochwytu a nie w kierunku strzelca. Jednocześnie pociski są automatycznie zbierane do specjalnych pojemników co elimuje konieczność czyszczenia kulochwytów zgodnie z prawem polskim.

Rozwiązanie takie wraz z odpowiednio zaprojektowaną wentylacją umożliwiającą laminarny przepływ powietrza eliminuje groźbę zatrucia ołowiem podczas strzelań na strzelnicach wewnętrznych.

Wszystkie projekty wykonywane są przez naszą doświadczoną ekipę, która przeprowadzała budowy tak w kraju jak i zagranicą. Pozwala nam to na sprawne przeprowadzenie każdego projektu.

DSCN0281 TCT shoot 7 kh1

Strzelnice specjalnego przeznaczenia strzelnice strzelnice